homeСауна, баня, хаммамОтопительные Печи,
Камины, Топки
Дымоход,
вентиляция
Вагонка, Плитка,
Гималайская соль...
Барбекю, Грили, Мебель
Полезно знать:
Криосауна для современной СПА зоныКак НЕЛЬЗЯ пользоваться парогенератором для хаммама! Последствия не правильного использования!Талькохлорит или талькомагнезит? В чем разница?Дополнительное оборудование, подключаемое к пультам RELSETПодключение электрокаменки к пультам RELSET (силовая часть)
Новости

Каміння для печей СЕРПЕНТИНІТ та ПОРФІРИТ - ЗУСТРІЧАЙТЕ НОВИНКИ!!!

ПОРФІРИТ
Порфірит представляє собою застиглу вулканічну лаву, яка містить велику кількість корисних мінералів. Його основними складовими є кальцій, кремній і магній. Невеликі домішки різних магматичних порід в складі порфіриту при нагріванні створюють в парній приємну атмосферу, що срияє розслабленню.

Мінерал витримує різкі перепади температури, не розтріскується і не руйнується при взаємодії з водою в процесі пароутворення, а  також має гарну теплоємність і здатний довго підтримувати тепло.

При відвідуванні сауни з використанням серпентиніту Ви не тільки зможете розслабитися, а ще оздоровитися, так як камінь має цілющі властивості:
 - знімає головний біль, 
 - сприятливо діє на шкіру;
 - сприяє лікуванню простудних захворювань;
 - полегшує хвороби дихальних шляхів і нирок;
  - позбавляє від головних болів;
 - сприяє нормалізації артеріального тиску.
Замовити
СЕРПЕНТИНІТ

Камінь для лазні серпентиніт відрізняється насиченим кольором і вкрай привабливою текстурою, а також рядом фізичних і цілющих якостей. Має високу теплоємність, відмінно акумулює тепло і рівномірно розподіляє його. Легко переносить різкі перепади температур, в тому числі при обливанні крижаною водою, за рахунок чого ідеально підходить для кам'янок.

Цілющі властивості серпентініта відомі давно - з нього в Європі протягом багатьох століть виготовляли аптекарський посуд. Сьогодні ж оздоровитися за допомогою цієї породи найпростіше в парній - пар знімає біль і спазми,створює профілактичний вплив на серцево-судинну систему і нирки, особливо якщо є проблеми з відкладенням піску і каменів.

Замовити
☝Не забувайте, що камінь перед укладанням в дров'яну або електричну піч необхідно промити водою від пилу 💧, просушити, а пошкоджені і дрібні камені потрібно викинути❌. При укладанні в піч між мінералами повинен залишатися невеликий простір для вільної циркуляції повітря. При цьому плоскі, найбільші камені потрібно укласти в нижню частину, а дрібні - в верхню.

 

<< Назад

 

Копирование, тиражирование, перепечатка, размещение в интернете материалов с сайта www.grubka.com.ua возможны только с письменного разрешения. (Защищено законом об авторском праве!)

 

Адрес:

Украина, г. Киев, 02099

ул. Бориспольская 4
 

Режим работы:
Пн-Пт:  9:30 - 19:00
Сб-Вс: 12:00 - 15:00 (в телефонном режиме)

тел.:
+38 (097) 350-58-48 - Киевстар (ViberWatsApp) - ОСНОВНОЙ
+38 (095) 142-32-80 - Водафон (МТС, UMC)

+38 (093) 161-77-07 - Лайф (ViberWatsApp) - второстепенный
+38 (044) 361-76-69 - Городской (Киев)

 

E-mail:

info@grubka.com.ua

 

Viber, WatsApp

+38 (097) 350-58-48

 

MiroHost - крупнейший хостинг-провайдер в Украине